מסלולים

המרכז להדרכת הסגל הוא מרכז שעוסק בפיתוח מקצועי ואישי של אנשים ועסקים

המרכז מציע עבודה בשני מסלולים עיקריים:

מסלול אישי

מתאים למי שנמצאים בתחילתו של תהליך מחשבתי, או פרקטי של שינוי בחיים; שינוי קריירה, הקמת עסק עצמאי, שינוי עסק קיים שינוי סדר עדיפויות בחיים המקצועיים, מציאת איזון בין העולם המקצועי והאישי, התפתחות כלכלית ועוד.

עד 3 פגישות עם הלקוח לבחינת המצב שבו הוא נמצא והמקום שעליו מחליטים יחד לשים את הפוקוס לעבודה.

בסוף האבחון נקבעת תוכנית עבודה שיש בה:

  • מספר הפגישות
  • קביעת יעדים ומטרות
  • מי הם אנשי המקצוע שיעבדו איתו
  • עלות התהליך

כל תהליך מותאם לכל לקוח באופן פרטני. 

כמו כן נקבעות נקודות בחינה של התהליך באמצע ובסוף בו שותפים כל אנשי המקצוע איתם הוא  עובד.

מסלול עסקי

מיועד לבעל עסק או ארגון שזקוק לפיתוח של העסק, שמרגיש שהעסק שלו נמצא בשלב בו יש צורך בתהליך שינוי בנושאים; פיתוח מנהלים, עבודה על נהלים ועמידה ביעדים, ניהול נכון של צוות והצמחה של מנהלים, פיתוח מוטיבציה ועוד.

שלב א: תהליך אבחון שכולל שיחות עם הלקוח, שיחות עם אנשי מקצוע ובעלי עניין שהוא איתר בתוך העסק. השתתפות בפגישות שונות בתוך הארגון. בסוף התהליך יש פגישת הסקת מסקנות מהאבחון וקביעת מטרות לעבודה. עלות התהליך

שלב ב: תהליך העבודה מותאם אישי לחברה ו/או לארגון ויכלול תוכנית עבודה ממוקדת במטרות שהוגדרו עם הלקוח ותכלול עבודה עם הלקוח ועם אנשים בארגון.

הערכה באמצע התהליך ובסופו.

סדנאות לפיתוח אנשי צוות ומנהלים

סדנאות לפיתוח אנשי צוות ומנהלים

סדנאות המרכז להדרכת הסגל "נתפרות" במיוחד על מנת להתאים לצורכי הצוות בארגון.

הסדנאות מועברות בדרכים חווייתיות, ומאפשרות למשתתפים לעבור חוויה משמעותית ומלמדת.

  • התמודדות עם שחיקה נפשית של אנשי צוות – מחקרים מראים כי שחיקה נפשית משפיעה על תפקודו של העובד הן במישור המקצועי והן במישור האישי. סדנא זו נותנת לעובדיכם את ההזדמנות לעבד את חווית השחיקה עיבוד רגשי ולצמוח ממנה.
  • עבודת צוות רב מקצועי – במסגרות בהן הצוות הינו רב מקצועי,ישנה חשיבות עליונה להכרת ההיבטים השונים של הראייה המקצועית של כל אחד מחברי הצוות. סדנא זו עוסקת בפיתוח הראייה הרב מקצועית ובמתן כלים לשיפור וייעול התקשורת הבין אישית והמקצועית של הצוות.
  • סדנאות פיתוח צוות – סדנא זו תאפשר לצוות לגבש דרכי תקשורת אפקטיביים לעבודה משותפת ולהתמודד עם סוגיות משותפות.
  •  סדנאות פיתוח מנהלים – סדנא שתאפשר לצוות ההנהלה להפוך לצוות מנהל המצעיד את הארגון קדימה. 
השמת עובדים בארגונים

השמת עובדים בארגונים

תחום השמת העובדים הוא תחום גדול ומאתגר. לא פעם זקוקים לקוחותינו לסיוע מקצועי באיתור עובדים מתאימים . אנו נאפיין את הצרכים של כוח האדם הנדרש , נאתר נלווה ונדריך את העובדים החדשים על פי הצורך והמתווה של הלקוח.

ניהול טיפול

תחום ניהול הטיפול שירות בידיים טובות - In Safe Hands

בתחום ניהול הטיפול אנו מנצלים את הידע והניסיון הארגוני והפרסונלי שלנו על מנת לתת מענה ללקוחות פרטיים הזקוקים לשרות זה. צברנו ניסיון רב בליווי ותיאום של מענים טיפולים, ארגונים וביורוקרטים שהינם חלק ממתן טיפול הולם לבן משפחה הזקוק לכך.

בכל פניה אלינו יעשה תהליך של איתור צרכים של הלקוח הזקוק לשרות כולל פגישות עם אנשי מקצוע רלונטים והתאמת תוכנית ליוי יחודית לצרכיו.

×